Ocaliptus Doğal Kaynak Suyu; %100 doğal alkali ve antioksidan yüksek mineral ve ideal pH 7,29 değerlerine sahip kaynak suyudur. Ürünlerimiz; Türkiyede sadece bulunduğu havzanın, jeolojik yapısı bakımdan minaralce zengin,sağlıklı, alkali ve antioksidan özellikler içermekte ve kaynağından el değmeden, kapalı devre tam otomatik sistemlerle hazırlanmakta ve sizlere sunulmaktadır. 19 L Ocaliptus Damacana Su Sebil ve pompa ile kullanıma uygundur. 1x19 L olarak servis edilir. 19 L PC ambalajıyla çevreye ve insan sağlığına karşı duyarlıdır.

Çay, Kahve Suyun Yerini Tutarmı?

İçtiğimiz sıvıların her zaman su olması şart değil tabi ki. Kahve, su yerine geçer dersek yanlış olur. Aralarda

bitki çayı, normal çay, çok fazla olmamak şartıyla anemi, kabızlık gibi problemleriniz yok ise kahve, meyve suyu, soda gibi içecekler tüketmenizde size yarar sağlayacaktır.

Fakat günlük su tüketimi yinede 8–10 bardağın altına düşmemelidir. Su dışındaki sıvılardan şeker yani boş kalori alınmamalıdır. Özellikle yaz aylarında alkol ve gazlı içeceklerin tüketimi artmaktadır. Bunun yerine önce suyu arttırmak, bu tarz içecekleri de sadece özel günlerde tüketmek kilo kontrolü açısından da daha sağlıklı olacaktır.

Yorum Yaz